Wyróżnij się - pamietaj o detalach

 

Bagatelizowany i często pomijany detal wnętrza. Dziś zmienia się z funkcjonalnego gadżetu w dobrze zaprojektowany i wyjątkowy akcent każdej realizacji. Różnorodność kształtów , faktur, materiałów wykończeniowych sprawia,że staje się nierozerwalnym dopełnieniem wnętrza. Prócz funkcji posiadł piękną formę , co sprawia,że jest niezwykłym detalem w projektowanych przestrzeniach. 

 
1441240_788412324508098_1755831394_n.jpg
 

 
 

Berker by Hager

 

Kochamy to, co proste i piękne. Lubimy design, który nie jest ani elitarny ani skomplikowany, tylko po prostu bardzo dobry. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Cenimy przyjemne powierzchnie, jasne formy i doskonałą jakość. Jesteśmy Generacją R.

 
 

 
 

Największa ekspozycja włączników

 

Nasz salon może pochwalić się wyjątkowo bogatą ekspozycją włączników, gniazd, a także elementów im pokrewnych tzn paneli sterowania inteligentną instalacją czy wideodomofonów. Posiadając wiedzę techniczną jak i wyczucie estetyki i znajomość współczesnych trendów doradzamy i pomagamy w wyborze odpowiednich elementów do Twojego wnętrza.

 
 
 

 
 

Nowoczesna funkcja i forma

 

Niektórzy nazwą to gadżeciarstwem, a inni wygodną codziennością. Dziś świat włączników to nie tylko "pstryczki" i gniazda , to także szeroki wybór odbiorników radiowych, stacji dokujących i cała gama sprzętów zgranych wyglądem z wybraną kolekcją włączników.

 

 
 
 

 
 

Elegancki detal

 

Te kuszące błyskotki to także włączniki. Firma Berker wykorzystała kryształy Svorowskiego i stworzyła niezwykłą kolekcję ekskluzywnych włączników.  

 
 
 

 
 

Doradzamy, dobieramy i projektujemy

 

Dobrze dobrany detal doda wdzięku i klasy każdemu wnętrzu. Profesjonalna obsługa , a także pomoc architekta wnętrz pomoże wybrać coś odpowiedniego także dla Ciebie!