Światło jest naszą pasją 

 

 Lampa to nie tylko żarówka i abażur. To barwa, rodzaj i natężenie światła. Przed oświetleniem stawiamy wiele zadań, chcemy by tworzyło nastrój przez odpowiednią grę światła i cienia, ma rozświetlać przestrzeń i podkreślać wybrane jej szczegóły. Chcemy jednak by nie tylko funkcja była istotą lampy. Forma, wygląd i wykonanie okazuje się być równie ważne . Lampy dzięki swojemu wzornictwu stają się obiektami nadającymi wnętrzom niepowtarzalny charakter. Wybór i różnorodność opraw oświetleniowych jest ogromna dlatego by wybrać światło o odpowiedniej miękkości, o natężeniu odpowiadającemu Twojemu wnętrzu, zapraszamy po poradę do naszego salonu.  

 

 
 
 
 

 
 

Piękne szkło

 

Szkło to w produkcji lamp podstawowy i jeden z pierwszych materiałów. Transparentny, delikatny, łatwy w obróbce, odpowiednio rozpraszający bądź skupiający światło. Dzięki tym cechą tak często wykorzystywany w branży lampiarskiej. Jednak obecne szklane formy dalekie są od nudnych i przypadkowych "osłon" żarówek. Dzisiejszy design sprawia, że światło skrzy się w szklanych, zjawiskowych lampach, podkreśla ich niezwykłą opływowość i kształt. Szkło w oświetleniu potrafi stworzyć niepowtarzalny klimat wnętrz.  

 

 
11219530_1190260860989907_1188794267627617031_n.jpg
 

 
 

Miedziane cuda

 

Miedź dzięki swej niezwykłej barwie i metalicznej fakturze, podkreśla wyjątkowość każdego świecącego obiektu. Dzisiejszy design wykorzystuje te cechy coraz częściej, wiedząc,że miedziane formy budzą zachwyt i nadają unikalny, elegancki i prestiżowy charakter każdemu wnętrzu. 

 

 
 

 
 

Moc czerni

 

Graficzny, mocny charakter jaki czarne lampy wprowadzają we wnętrzach sprawia,że nikt nie przechodzi obok nich obojęnie. Potrafią być dominującym punktem lub dyskretnym akcentem, ale nigdy nie pozostają niezauważalne.

 
 
 

 
 

Klasyka bieli

 

Biel jest podstawą każdej dobrze zaprojektowanej formy, także oświetleniowej. Swą delikatnością i wyrafinowaniem podkreśla kształt, linie, grę swiatła i cienia w każdym obiekcie. Klasyczna i piękna .

 

 
 
 

 
 

Zabawa kolorem

 

 Zabawa kolorem sprawia ogromną radość, odświeża i energetyzuje. Kolorowe lampy we wnętrzach to niebanalne zjawiska, które dobrze dobrane mogą ożywić i zupełnie odmienić charakter wnętrza.